Ünnepség keretében köszöntötték a sopronkőhidai bv. intézet hölgy dolgozóit férfi kollégáik.
Csengeri Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
A Tolnai Népújság március 9-i számában cikk jelent meg, mely arra hívja fel a figyelmet, hogy mennyire fontos a fogvatartottak és családtagjaik rendezett kapcsolata.
Szabó Tímea kolléganőnk március 2-án, a 2017-es Belügyminisztériumi Országos Judo Bajnokságon a 78 kg feletti kategóriában első helyezést ért el. A bajnokságon ő lett a büntetés-végrehajtási szervezet legeredményesebb versenyzője is.
Az idei évben sem maradt el az intézetünkben dolgozó, szolgálatot teljesítő lányok, asszonyok, anyák, nagymamák köszöntése. Szép szóval, kis édességgel és nagy szeretettel köszöntük meg kolléganőinknek, hogy vannak nekünk és számíthatunk rájuk.
A Kalocsai Fegyház és Börtön átmeneti részlegének tagjai mondták a keresztúti ájtatosságot nagyböjt első péntekén a Szent István király templomban.
Első alkalommal vettünk részt a Papp László Budapest Sportarénában megrendezett HVG Állásbörzén, ahol bemutattuk a büntetés-végrehajtási szervezet tevékenységeit, valamint folytattuk toborzásunkat is.
A nőket köszöntöttük 2017. március 8-i rendezvényeinken a Nemzetközi Nőnap alkalmából.
Március nyolcadikán, a nemzetközi nőnap alkalmából mintegy hetven női dolgozót köszöntött Dömény Sándor bv. vezérőrnagy, megbízott parancsnok a saját, valamint az intézet férfi dolgozói nevében is az intézet színháztermében.
Március 8. 1917 óta a nők iránti tisztelet és megbecsülés kifejezésének napja.
A Hajdú-Bihar Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet a szakszervezettel együttműködve idén is köszöntötte női dolgozóit március 8-án, nemzetközi nőnap alkalmából.












