Nemzeti ünnepünk, az 1956. évi forradalom és szabadságharc 62., valamint a köztársaság kikiáltásának 29. évfordulója alkalmából október 18-án, a Büntetés-végrehajtási Szervezet központi ünnepségén Dr. Tóth Tamás bv. vezérőrnagy, országos parancsnok adta át a miniszteri és országos parancsnoki jutalmakat a kiemelkedő teljesítményt nyújtó kollégáknak a Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet dísztermében.
Dr. Pintér Sándor Magyarország belügyminisztere nemzeti ünnepünk, október 23-a alkalmából, kimagasló szolgálati tevékenysége elismeréséül











